Trejdoo - Kantor internetowy

Kantor internetowy Trejdoo w porównywarce kantorów internetowych Kurencja.com

Dane podstawowe
Nazwa, firma: IGORIA TRADE
Forma prawna: Spółka akcyjna
Siedziba: Warszawa
Rok powstania: 2011
Wysokość kapitału: 1 600 000
Start w internecie: 2012
Oferta
Liczba placówek stacjonarnych: 1
Godziny transakcji: 24 h
Próg transakcji: -
Interwał zmiany kursu: on-line
Możliwość negocjacji: Tak
Polecenia przelewu: -
Planer spłaty kredytu: -
Przelewy zagraniczne: Tak
Przelewy do obcych: Tak
Wersja mobilna: -
Aplikacje, narzędzia, wyjątkowe elementy oferty: Działalność w Polsce, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Czechach i na Słowacji. Podgląd realizacji transakcji, Wyciągi, Escrow, Szybkie przelewy, Wielojęzyczna infolinia
Posiadane rachunki w bankach (22): Alior Bank, Alior Sync, Bank BGŻ, Bank BPH, Bank Zachodni BZ WBK, BRE Bank, Credit Agricole, DNB Bank Polska, ING Bank Śląski, Inteligo, iPKO, Kredyt Bank, mBank, Millenium Bank, MultiBank, Nordea, Pekao SA, PKO BP, Polbank, Raiffeisen, POLBANK, T-Mobile Usługi Bankowe
Bezpieczeństwo
Predefiowanie rach. bank.: Tak
Certyfikat SSL: Tak
Rozszerzony certyfikat SSL: Tak
Wer. tożsamości użytk.: Tak
Kody SMS: Tak
Komunikaty SMS: Tak
Komunikaty E-mail: Tak
Konieczność zabezp. śr. fin.: Tak
Blokady transakcji w toku: Tak
Stały monitoring transakcji: Tak
Zbiór GIODO: Tak
Inne: Spółka z rynku NewConnect. Środki klientów przechowywane na oddzielnych rachunkach bankowych. Wysoki poziom stosowanych rozwiązań informatycznych
Koszty, formalności
Koszt założenia rachunku: 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku: 0 zł
Opłaty od transakcji: 0.20%
Rodzaj umowy: Akceptacja elektronicznego regulaminu
Dodaj opinię o kantorze »Opinie o kantorze "Trejdoo" (15)
 • HPj
  Dodano: 04.01.2014 (09:17)
  Plusy: dużo banków, super serwis klienta Minus: mniej zleceń niż w walutomacie=więcej czekania i gorsze kursy, chociaż też zdarzało mi się wyhaczyć korzystną, przypadkową transakcję
 • globi
  Dodano: 03.11.2013 (14:53)
  Podzielę się moimi, świeżymi doświadczeniami. Co mi się nie podobało: proces zakładania konta jest... nierówny. Co mam na myśli? Konto zakłada się nieintuicyjnie w paru miejscach (nie wiedziałem, kiedy się definiuje rachunki i czy to te do wpłat, czy do wypłat). Z drugiej strony plansze są wyjątkowo czytelne i jasne. Niestety zleceń czekających jest mniej niż w większych platformach, chociaż muszę przyznać, że jak wystawiłem swoje (oczywiście po dobrym dla mnie kursie) to zostało dosyć szybko zebrane:) Dużą zaletą jest to, że mają dużo rachunków w różnych bankach, chyba 20 zgodnie z: http://kurencja.com/Trejdoo,kantor-internetowy.html
 • Lilia
  Dodano: 27.09.2013 (20:19)
  Pracuje w UK, wysyłam pieniądze do Polski, do tej pory robiłam to przez inne portale, ale kurs był słaby, spread 15 groszy a przelew trwał kilka dni. Przeczytałam gdzies o Tejdoo.com, teraz tylko tam wymieniam, bez spreadu, tanio, wszystko sprawnie dziala. Polecam
 • rusek
  Dodano: 20.06.2013 (13:40)
  Korzystam z Trejdoo od ponad roku i gdyby nie oni miałbym jakieś1300zł mniej w portfelu, pomijając fakt samej wygody, że nie trzeba wychodzić z domu. Podobnie jak część osób mam kredyt hipoteczny i taka oszczędność jest mi na rękę. Duzy plus dla nich za zaangażowanie i transakcje. Polecam.
 • awaniek11
  Dodano: 19.06.2013 (13:12)
  Szybko, sprawnie bez najmniejszego problemu. I to jeden z tych kantorów w którym mozna bezpiecznie wymienić swoje pieniądze. Polecam Trejdoo
 • Janek
  Dodano: 11.06.2013 (12:56)
  Znalazłem to forum i zobaczyłem sporo pozytywnych opinii o Trejdoo. Zarejestrowałem się i wymieniłem walutę. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Oby tak dalej.
 • Jawor
  Dodano: 31.05.2013 (15:38)
  Czytając Wasze opinie postanowiłem spróbować skorzystać z usług Trejdoo.com. Nie zawiodłem się, jestem zadowolony. Dobre kursy, szybka realizacja zlecenia. Zostaję u nich. Polecam.
 • beatad
  Dodano: 28.05.2013 (12:47)
  Mogę polecic Trejdoo. W zeszłym tygodniu pierwszy raz wymieniłam u nich walutę. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Dzisiaj dostałam mail, że organizują konkurs, a główna nagroda są wczasy w Bułgarii.
 • jacekkubik
  Dodano: 24.05.2013 (14:24)
  Prowadzę firmę od kilku miesięcy i testowałem kilka kantorów internetowych. Pozostanę przy Trejdoo.com gdyż mają wg mnie najlepszą ofertę. Mogę wymienić 14 walut a przelew do swojego banku mam za darmo.
 • marta_123
  Dodano: 23.05.2013 (10:25)
  Prowadzę firmę i rozliczam się z dostawcami w euro lub frankach. Dużym plusem trejdoo jest to, że mogę wysyłać przelewy zagraniczne bezpośrednio z platformy. Do tej pory sporo zaoszczędziłam i na prawdę mogę polecić.
 • Andrzej
  Dodano: 22.05.2013 (14:07)
  Warto skorzystać z wymiany walut na Trejdoo.com. Dużo słyszałem o tym kantorze, postanowiłem zweryfikować opinie i założyłem konto. Dla mnie rewelacja. Szybko, tanio bezproblemowo.
 • Beata
  Dodano: 21.05.2013 (15:29)
  Czytając komentarze poprzedników chyba napisali wszystko, o czym można powiedzieć charakteryzując platformę Trejdoo.com. W zasadzie posiadam konto od początku jej istnienia i przywiązałam się już do Trejdoo. Mogę jedynie wystawić dużego plusa temu kantorowi. Kursy coraz atrakcyjniejsze, minimalne opłaty, brak spreadu i współpraca z wieloma bankami, to chyba karta przetargowa, która na ten moment daje im pozycję lidera na rynku.
 • michal10
  Dodano: 17.05.2013 (12:34)
  Byłem na majówce na Majorce, przed wyjazdem zastanawiałem się, czy nie wymienić waluty przez neta, bo słyszałem że taniej niż w kantorze czy banku. Widziałem kiedyś reklamę Trejdoo w tv i postanowiłem się zarejestrować. Wszystko ok, nie mam zastrzeżeń, na pewno skorzystam kolejny raz.
 • JerzyMarczak
  Dodano: 15.05.2013 (11:10)
  Co prawda jeszcze nie wymieniałem waluty w Trejdoo.com (wymienię dopiero przed wakacjami), ale korzystałem z usługi Escrow. Czasami zdarza mi się kontakt z kontrahentem zagranicznym i kompletnie nie wiedząc co to za osoba, zabezpieczam się kontraktem Escrow. Opłata to 0,5% wartości całej transakcji. Polecam. Zastanawiam się czemu tak mało przedsiębiorców korzysta z Escrow, przecież lepiej jest opłacić te 0,5% aniżeli ryzykować poniesienie nieraz dużych strat.
 • karolinazywczyk
  Dodano: 14.05.2013 (11:14)
  Z czystym sumieniem mogę polecić. Pracowałam w Anglii, mój maż jeszcze tam pracuje i regularnie przelewaliśmy środki do Polski. Jako jedyny kantor w Polsce Trejdoo współpracuje z Commerzbankiem, co redukuje nam koszty. Polecam spróbować.

Przejdź na stronę www kantoru » Kantor internetowy Trejdoo w Kurencja.com
Komentarz dnia:
Dolar taniej
05.02.2016 (13:13)

W tygodniu dobiegającym końca taniał dolar amerykański i funt, a drożał frank i euro. W piątek w południe za euro płacono 4,4203 złotego, a za dolara 3,9463 złotego. Frank szwajcarski kosztował 3,9838 złotego, a funt brytyjski 5,7380... Czytaj więcej »

Starsze komentarze »