Newsletter

O nas

Porównywarka kantorów on-line Kurencja.com została uruchomiona, aby w stały, obiektywny sposób prezentować jej użytkownikom produkty walutowe dostępne w Internecie.

Równie ważne jest prezentowanie tych kursów w zestawieniu -  jako ranking produktów i usług dostępnych na rynku. Dzięki temu użytkownicy korzystający z walut w Internecie mogą porównać oferty różnych podmiotów, a spośród nich wybrać tę najlepszą.

Wychodzimy z założenia, że użytkownicy kantorów internetowych, transferów walutowych, brokerów forex korzystają z nich aby oszczędzać i inwestować pieniądze. Często duże pieniądze w długim okresie.

Dlatego ważne jest, aby oferta, z której korzystamy była rzeczywiście najlepsza, przede wszystkim pod względem ceny. Zachęcamy do okresowego sprawdzania ofert kantorów, i pozostałych dostawców internetowych produktów walutowych  - ceny, polityka promocyjna serwisów - dostawców ulega zmianie.

Poza ceną znaczenia nabierają też: obsługa klienta, reklamacje, czy ogólnie: rozwiązywanie problemów użytkowników z transakcjami walutowymi przez dostawcę. Dlatego też na stronach Kurencja.com, pod artykułami i tabelami dostępne są także komentarze służące m.in. wymianie opinii przez userów o poszczególnych produktach i ich dostawcach.

 

Operatorem serwisu jest Net Value sp. z o.o., ul. Konfederacka 23a/1, 30-306 Kraków NIP: 6762490454, REGON: 362020568, KRS: 0000566328, kapitał zakładowy 20 000,00 zł w całości opłacony.