Newsletter

DomWaluty - Kantor internetowy

DOMWALUTY.PL (materiał kantoru)

Czy spłacasz kredyt we frankach, czy wyjeżdżasz na wakacje do Włoch, czy potrzebujesz rozliczyć się z kontrahentem, a może inwestujesz w waluty? Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

DomWaluty.pl działa w branży FinTech. Jesteśmy firmą finansową działającą w sieci, w oparciu o najnowsze rozwiązania IT. Oferujemy tanią, bezpieczną i szybką wymianę walut przez Internet na spersonalizowanych warunkach.

  • Tanio

Kupujesz lub sprzedajesz walutę po kursach maksymalnie zbliżonych do międzybankowych. Możliwe jest to dzięki efektowi skali, nowoczesnym narzędziom transakcyjnym oraz zespołowi czuwającemu nad zmiennością rynku.

  • Szybko

Transakcje możesz zlecać w czasie rzeczywistym. Po otrzymaniu środków od Ciebie, walutę natychmiast wysyłamy na Twój rachunek. Dane o stanie transakcji dostajesz mailem.

  • Bezpiecznie

Stosujemy najnowocześniejsze zabezpieczenia IT. Nad poprawnością naszych transakcji czuwa Dom Maklerski AFS, który podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

Dlaczego Domwaluty.pl?

Możecie kupować lub sprzedawać walutę po kursach maksymalnie zbliżonych do kursów międzybankowych ponieważ nasz spread walutowy jest nawet 10 x niższy niż w bankach. Jest to możliwe dzięki efektowi skali, wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi transakcyjnych oraz pracy zespołu specjalistów czuwających nad zmiennością rynku walutowego. 

Jesteśmy i istniejemy dla Was więc jesteśmy dostępni przez telefon, chat czy email. Odpowiemy na każde pytanie, pomożemy z transakcjami, a nasi specjaliści każdego dnia podsumowują sytuację  na rynkach walutowych, dostarczając Wam krytycznych informacji, potrzebnych do podjęcia decyzji o momencie i warunkach wymiany walutowej.

DomWaluty.pl jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują taniego i szybkiego dostępu do walut – od przedsiębiorców rozliczających się w walucie, przez inwestorów zarabiających na zmienności kursu, po klientów indywidualnych. 

Dane podstawowe
Nazwa, firma: Domwaluty.pl
Forma prawna: sp. z o.o.
Siedziba: Warszawa
Rok powstania: 2011
Wysokość kapitału: 1 000 000 zł
Start w internecie: 2011
Oferta
Liczba placówek stacjonarnych: 1
Godziny transakcji: 8-18
Próg transakcji: 100 jednostek
Interwał zmiany kursu: 30 sekund
Możliwość negocjacji: Tak
Polecenia przelewu: Tak
Planer spłaty kredytu: Tak
Przelewy zagraniczne: Tak
Przelewy do obcych: Tak
Wersja mobilna: -
Aplikacje, narzędzia, wyjątkowe elementy oferty: możliwość negocjacji kursu, możliwość zawierania transakcji telefonicznie, przelewy do banków zagranicznych, zlecenia stałe, alert kursowy, wymiany krosowe (transakcje na dowolnych parach bez potrzeby wymiany na złotówki), bezpłatna infolinia i chat, nie przetrzymujemy środków na kontach – transakcje dokonywane są bezzwłocznie po otrzymaniu przelewów.
Posiadane rachunki w bankach (14): Alior Bank, BGŻ BNP PARIBAS, BOŚ, SANTANDER, mBank, MILLENIUM Bank, MultiBank, PKO BP, Credit Agricole, ING, BRE Bank, PEKAO SA, RAIFFEISEN, WBK
Bezpieczeństwo
Predefiowanie rach. bank.: -
Certyfikat SSL: Tak
Rozszerzony certyfikat SSL: -
Wer. tożsamości użytk.: Tak
Kody SMS: -
Komunikaty SMS: Tak
Komunikaty E-mail: Tak
Konieczność zabezp. śr. fin.: -
Blokady transakcji w toku: -
Stały monitoring transakcji: Tak
Zbiór GIODO: Tak
Inne: Protokół https, Monitoring Domu Maklerskiego AFS
Koszty, formalności
Koszt założenia rachunku: 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku: 0 zł
Opłaty od transakcji: -
Rodzaj umowy: Akceptacja elektronicznego regulaminu
Opinie o kantorze "DomWaluty"

Przejdź na stronę www kantoru » Kantor internetowy DomWaluty w Kurencja.com